Skip to main content

Zlá karma (ÚVAHA z pivnice)

Sedím doma, v pivnici.

Sám.

 

A napadlo ma takéto.

Zistil som zaujímavú vec. Ľudí láka politika. Aj mužov aj ženy. Snažia sa tam roky dostať a chytajú nás, voličov na fajn nápady, činy, skutky, sľuby a podobne. Chovajú sa k nám fajn, debatujú s nami, počúvajú nás a majú pre nás pochopenie. Sú to naši najlepší kamoši. My sme nadšení a spokojní a veríme im a preto keď prídu voľby, tak ich pošleme plniť naše sny a dáme im šancu a zamestnáme ich. A potom to príde!!!

Vstúpia do národnej rady, úradu vlády, ministerstva a bum – hlupáci jak lusk. Nechápem to, úplne sa otočia a sú to iní ľudia. Uveria, že sú niekto a že sú najmúdrejší a naše životy sú v ich rukách.

 

Po dlhoročnom výskume som prišiel na to, kde je zrada. Neni to ich chyba, ale chyba je v budovách. Jednoducho tie budovy majú zlú karmu. V tých budovách žije hlúposť, arogancia, zlo a podobné ľudské nešvary, ľudia tomu jednoducho podľahnú. Je to silnejšie ako oni. Môže sa to stať každému z nás, vstúpite tam a hneď za dverami ste debil. Myslím, že by s tým stavbári a vymetači zla mali niečo robiť. Musia oni, lebo ja som v týchto zamestnaniach veľmi jalový.

 

Idem niekoho prezvoniť.

 

#Mišino

Pridajte komentár