Skip to main content
5+1 otázok - Ľubica Lehotská (Academia Arcana No.1)
Je medzi vami niekto, kto sa nikdy nezamýšľal nad svojím životným poslaním, prípadne neriešil, prečo sa mu všetko deje tak, ako sa deje? Jednou z možných odpovedí, ktorá by mohla veci objasňovať, prípadne naviesť na "správnu cestu" je aj archetypologický rozbor, akési DNA ľudskej duše.
Zobraziť viac
5+1 otázok - Peter Praženka (PODCAST o tom, čo máš rád)
Keď hľadáte Izziho podnik, máte pocit, že ste sa stratili v Petržalke, kde všetky paneláky vyzerajú ako jeden. Práve na jednej z veľkých „terás“ funkčnej socialistickej architektúry sa nachádzajú dvere a za nimi očarujúci svet, v ktorom chceš tráviť čas, popíjať a bývať.
Zobraziť viac
Zuzana Bieliková
Keď slovenský ženský golf tak Zuzana! (PODCAST)
Golfové loptičky, palice a pod nimi sedí golfistka Zuzana. Nie je to len tak hocijaká golfistka. Násobná amatérska majsterka Slovenska a priľahlých provincíí Vás zaujme nielen svojim úsmevom.
Zobraziť viac
S agentkou Škvarilovou - Prológ.
V prológu, volajme to v prvej časti sme sa pokúsili definovať o čom to celé, môže byť. O vzťahoch. Väríme, že táto sága podcastov bude zaujímavá nielen pre nás dvoch.
Zobraziť viac
S Bohumilom - ľudia z VOX.
Dnes sme si sadli s #Bohumilom, lebo sme si povedali, že nás treba predstaviť. Tak začíname s Bohumilom, novinárom, manažérom a telovýchovnym vedúcim.
Zobraziť viac
Michal Malicher, Juraj Šlosár
Bratislava, Prešporok - pouličný podcast.
Bavíme sa o móde v politike a iných názorových, veľmi hodnotných záležitostiach. Vypočujte si a rozmyslite si, či si pustíte aj druhú časť tejto časti. bavíme sa o móde v politike a iných názorových, veľmi hodnotných záležitostiach. V druhej časti, sme otvorili tému módy v starej Bratislave, Prešporku. Mišino pripomenul, kde je pupek sveta, spomenuli sme pár krstných mien našich zástupcov vo vláde a parlamente a bavili sme sa asi trápne o ničom.
Zobraziť viac
Subscribe to Voxpopuli podcast