Skip to main content
S agentkou Škvarilovou - Prológ.
V prológu, volajme to v prvej časti sme sa pokúsili definovať o čom to celé, môže byť. O vzťahoch. Väríme, že táto sága podcastov bude zaujímavá nielen pre nás dvoch.
Zobraziť viac
Komu vadia šarkany?
Dnes, nám zakázali šarkany. Pýtame sa prečo. Neziskovky, úrady, ministerstvá mlčia. Odpoveď sme nedostali. Tak sme neváhali a vyjadrili sme sa, aj keď sa nikto nepýtal.
Zobraziť viac
S Andreou Bučko, aj o Morene.
O poctivej práci, náhodách v jej živote, Paríži a iných veciach, ktoré ju ovplyvnili v tom čo robí, si môžete vypočuť v prvej časti nášho rozhovoru.
Zobraziť viac
S Bohumilom - ľudia z VOX.
Dnes sme si sadli s #Bohumilom, lebo sme si povedali, že nás treba predstaviť. Tak začíname s Bohumilom, novinárom, manažérom a telovýchovnym vedúcim.
Zobraziť viac
Bratislava, Prešporok - pouličný podcast.
Bavíme sa o móde v politike a iných názorových, veľmi hodnotných záležitostiach. Vypočujte si a rozmyslite si, či si pustíte aj druhú časť tejto časti. bavíme sa o móde v politike a iných názorových, veľmi hodnotných záležitostiach. V druhej časti, sme otvorili tému módy v starej Bratislave, Prešporku. Mišino pripomenul, kde je pupek sveta, spomenuli sme pár krstných mien našich zástupcov vo vláde a parlamente a bavili sme sa asi trápne o ničom.
Zobraziť viac
Katarína a Cencella - Podcast hlasu ľudu
Multifunkčné ženy je výraz, ktorým by som označil ženy, ktoré majú časť duše muža.To im podľa môjho názoru umožňuje s mužmi profesionálne spolupracovať, byť rešpektovanými a nie len preto, že dobre vyzerajú.
Zobraziť viac
Subscribe to Voxpopapuli podcast