Skip to main content

Obojstranné potešenie

Litografia 69 (dostupné litografické tlače)
Prinášame vám zoznam oslovených výtvarníkov aj s fotkou a špecifikáciou diela, ktoré sa dá u nás zakúpiť, či už do Vašej zbierky, či na stenu, alebo ak chcete niekomu dať hodnotný darček na Vianoce, výročie, svadbu či obyčajné narodeniny.
Zobraziť viac
Čo je to litografia a akú má hodnotu? (neoceniteľné MÚDRO)
Existujú ľudia, čo na kameň maľujú. Pračlovek v jaskyni, starodávni majstri, súčasní výtvarníci a dokonca sme si to mnohí skúsili aj v koronadobe, kde sa tvorilo na ploské kamene, ktoré mali potešiť toho, kto ich nájde v tráve.
Zobraziť viac
Bez práce nie sú donuty - #litografia69. (No work no donuts – MIO)
Svoju úplne prvú litografiu - tlač z kameňa, urobil pre projekt #litografia69 aj mladý, český progresívny výtvarník, maliar a kresliar MIO - Ondra Michálek. Práca v litografickej dielni je pre mnohých výtvarníkov veľkou neznámou. Bez práce nie sú koláče a ani sladké donuty.
Zobraziť viac
Magické číslo 69. Prečo ho máš rád? (NUMEROLOGICKO-LOGICKÉ okienko)
Ruku hore ten, ktorý nesleduje astrológiu, kozmológiu, filológiu, susedkynu lógiu, numerológiu, jej čísla a ich význam. Myslím, že okrem susedy na jej lógii, ktorá práve obojručne drží veľký koš s prádlom, (netuším, ako sa dnes môže uschnúť lepšie, ako vo vnútri), vystrelila každá ruka.
Zobraziť viac
Subscribe to litografia 69