Skip to main content
Hádes a Vianoce (Sviatočná AUDIO esej)
Jaskynným príbytkom rozvoniava kapustnica z besného netopýra. Medzi pozvanými Delta, Omikron a aj Igor Mortis. Vysvietený čierny smrek, dotvára atmosféru Vianoc za riekou Styx.
Zobraziť viac
Hádes a charita (AUDIO esej)
Nie je charita, ako charita! Isto si sa už pár krát zamyslel, čo sa deje s tvojim finančným príspevkom, alebo materiálnou podporou, na ktorú ťa presvedčia charitatívne organizácie. Pán podsvetia vidí aj za roh.
Zobraziť viac
Hádes a káva (AUDIO esej)
Aj ty kombinuješ kávu s kadečím? Aj teba ako dieťa klamali nepravou kávou? Aj ty si domov kupuješ a skúšaš kadejakú, kadetade upraženú kávu a mudruješ pred návštevou?
Zobraziť viac
Hádes a jedlo (AUDIO esej)
K Hádovi do audienčnej siene, vchádza premočený Cháron. Duša, ktorá má miernu nadváhu prevráti cestou jeho loďku. Problém nastolený. Ogrcať stravovanie nutné. Veď si vypočuj krátky audiopríbeh.
Zobraziť viac
Medzinárodný deň nezmyslu. (Plodná ESEJ)
Medzinárodný deň Žien. Že: „ˇŽeny si to predsa zaslúžia.“ Za čo? Taký deň máme furt! Nechcene! Zaslúžili by sme si Medzinárodný deň bez žien!
Zobraziť viac
Hádes a úsmev. (AUDIOesej)
Na bránu audienčnej siene v podsvetí klope ďalšia duša. Tentokrát presviedča Chárona že úsmev, je viac ako peniaze. Počúvaj, iba ak si psychicky silný jedinec. Mohlo by ťa to ovplyvniť.
Zobraziť viac
Subscribe to Čierna subkategória