Skip to main content

SVADBA 29.08.2020 - MODRÁ KRAVA™ a MODRÝ BÝK™

Dobrý deň,

ako rodinný právnik a zároveň aj dlhoročný priateľ celej rodiny MODREJ KRAVY™, dovoľujem si ja JUDr. Rodrigo Yurik Sanchez, napísať niekoľko slov k nadchádzajúcej a výnimočnej udalosti tohto leta.

 

Vážení priatelia, priaznivci a blízka hovädzia Rodina. Blíži sa deň, keď sa spoločnou cestou života vydaju za svojim šťastím, MODRÁ KRAVA™, občianskym menom Malina Strakatá a MODRÝ BÝK™ , občianskym menom Erik Tur Jupiter.

 

Drahá Malina, Ty ako herečka a umelkyňa dobre vieš, aké je náročné dostať sa do svojej postavy v divadle či vo filme, kde už veľa rokov účinkuješ. Teraz ťa čaká najlepšia, najkrajšia a zároveň aj najdôležitejšia postava v predstavení tvojej existencie a to v scenári, čo napísal sám Život.

 

Drahý Erik, Ty ako verejne známy dobytok, filantrop a milovník dobrého umenia, jedla a zábavy, budeš už čoskoro, raz a navždy oporou pre svoju milovanú MODRÚ KRAVU™. Ona už naveky bude pre Teba osobitý a jedinečný umelecký kúsok, ktorý Ti chýbal v mozaike Tvojho milujúceho Býčieho srdca.

 

Vážení a vzácni snúbenci, vo Vašom spoločnom živote budú nastávať aj chvíle, kedy to nebude jednoduché, ale vy budete stáť statočne a pevne pri sebe a tieto nástrahy a úskalia života spoločným úsilím prekonáte. Lebo tak si to pred nami spoločne odprisaháte v tento svadobný deň.

Keď sa raz dvaja majú radi, nezáleží na majetku a spoločenskom postavení, ale na porozumení a čistej láske. Nech je Váš spoločný život dlhý, šťastný a pretkaný vzájomnou láskou až do posledného dychu.

Nech sa Váš svadobný deň 29.augusta 2020 v našej obci Držková Lehota vydarí, nech je pekné počasie a nech je celosvetový mier.

 

S pozdravom...

 

JUDr. Rodrigo Yurik Sanchez

 

P.S.

NAVEKY

Kráčaj so mnou láska moja

po uliciach tajných miest

Nech sa naše duše spoja

v nekonečne týchto ciest...

© Erik Tur Jupiter, 2020