Skip to main content

Reštauračný typ (ÚVAHA z pivnice)

Sedím doma, v pivnici.

Sám.

 

A napadlo ma takéto.

Som vyslovene krčmový a reštauračný typ. Celý život hľadám miesta, kde je hustota barov, reštaurácií, krčiem čo najväčšia a tam som spokojný. Lesy a hory ma moc nebavia, je tam málo krčiem a veľa kopcov.

 

Medzi moje top dobré vlastnosti patrí tzv. Tour de pub!!! V tom som veľmi silný. Viem sa túlať s takou láskou a nehou po týchto romantických miestach, že je to až dojemné, dokonca moja Naťka niekedy až plače od šťastia, keď vidí, aký som v tom dobrý a ako ma to baví.

 

Cez to všetko som si všimol zaujímavú vec!!! Vždy, keď niekde prídeme, či už na večierok, alebo návštevu, tak sa udeje niečo zaujímavé. Ľudia, ktorí sú na prvý pohľad krásne červenučkí a žilnatučkí, hneď, ako ma zbadajú spustia - ja nepijem, nedám si, nemôžem, som tu autom, člnom, bicyklom a podobné nezmysly. A pritom je jasné, že slopú extraligu.

Nechápem to!!!

 

Jednoducho domoví a sóloví alkoholici sa v mojej prítomnosti necítia dobre a štítia sa ma, dokonca niektorým som vyslovene odporný. Som z toho sklamaný, ale neviem si ten nadprirodzený jav vysvetliť.

 

Neviem, kde robím chybu. Som smutný. V mojej prítomnosti pijú len šťastní, úspešní, dokonalí a pohodoví alkoholici. Zaujímavé!!!

 

Idem niekoho prezvoniť.

 

#Mišino

 

Úvahy z pivnice

 

Pridajte komentár